BAŞKAN

Ergül AKÇİÇEK

KEMALPAŞA
Belediye Başkanı

 

Site Haritası
Takvim
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam79
Toplam Ziyaret446479
FOTOĞRAFÇILAR KEMALPAŞA BELEDİYE BAŞKANINI ZİYARET ETTİ
   Hopa Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği Üyesi Fotoğrafçılar, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül AKÇİÇEK ‘i ziyarte ettiler. 
   Kemalpaşa Beldesinin Tanıtımında emeği olan Hopa Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği Fotoğrafçıları, Fotoğraf dersleri Çekimlerinde desteklerinden dolayı Kemalpaşa Belediyesi Başkanı Ergül AKÇİÇEK’e Teşekkür ettiler.  Ziyaretin Anısına da Karadeniz’in Cennet Bahçesi Kemalpaşa beldesinin, Güzel fotoğraflarından oluşan bir Fotoğraf Hediye Ettiler. Hediyeyi Hopa fotoğraf ve Sinema Amatörleri Kurucu Üyesi Şerife TANRIKULU takdim etti. Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül AKÇİÇEK Fotoğrafları inceledikten sonra Güzel Memleketin Güzel fotoğraflarını çok beğendiğini dile getirdi. Ve Dernek Üyelerine Teşekkür etti.

 Karşılıklı sohbetin ardından daha önceleri birçok etkinlikte beraberce çalıştıkları, Bundan sonra da Kemalpaşa beldesinin Tanıtımı için Fotoğrafçılardan destek beklediğini, Kemalpaşa beldesinin Konumu itibariyle değil, doğal güzellikleriyle de fotoğrafçılar için bulunmaz bir mekân olduğunu söyledi. Beldemizde Tarımdan, Balıkçılığa birçok sektörde gelişme gösterdiklerini, bu nedenle Beldemizin Tanıtımına, dolayısı ile gelişmesine yardımcı olacak her türlü çalışmanın yanında olduğunu söyleyen belediye başkanı fotoğraf çekildikten sonra Dernek Üyelerini Uğurladı. 

Haber : Yudum YURTSEVER (www.hopa.gen.tr)
  
713 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Saat
Üyelik Girişi
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.48997.5199
Euro9.03949.0756

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi 

 

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri