BAŞKAN

Ergül AKÇİÇEK

KEMALPAŞA
Belediye Başkanı

 

Site Haritası
Takvim
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam116
Toplam Ziyaret428698

HOPA TSO’NUN İFTAR YEMEĞİ İŞ DÜNYASINI BİR ARAYA GETİRDİ.

   Hopa’da Ramazan bayramının son gününde Hopa TSO’nun iftar yemeği Hopa iş camiasını buluşturdu. Başkan Akyürek: “İftar sofrası kaynaşma, birlik ve beraberlik olgusudur” dedi.  

 
   Hopa iş dünyası Hopa Ticaret ve Sanayi Odası'nın geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi iftar açtı. Titanik Eğlence Merkezi salonunda ki buluşmaya iş dünyasının yanı sıra oda meclis eski ve yeni üyeleri, siyasi partilerin temsilcileri, bürokratlar, sivil toplum temsilcileri, banka yöneticileri ve çalışanları ile medya üyeleri ile oda çalışanları katıldı. Hopa Belediye Başkanı Turan Kasımoğlu, Kemalpaşa Belediye Başkanı Yalçın Emiralioğlu, Hopa Müftüsü Selami Aydın, HOPAPORT Genel Müdürü Meriç Burçin Özer, Hatpek Hazır Beton Y.K. başkanı Hüsnü Hatinoğlu, HOSİAD Başkanı Sinan Altunsoy, Kurum yöneticileri ve çalışanları, Banka müdürleri ve çalışanları, oda üyeleri ve iş dünyasından vatandaşlar katıldılar.
 BAŞKAN AKYÜREK VE YÖNETİM TÜM KATILIMCILARI KAPIDA KARŞILADI
            Davetlileri iftar salonunun girişinde tek tek karşılayan Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Akyürek ve yönetim kurulu üyeleri güzide camiayı bir araya getirmenin mutluluğunu yaşadı.  Ramazan ayının birlik, beraberlik ve dayanışma ruhunu ortaya koyan iftar sofrasına katılımda yoğun oldu.
 İŞ CAMİASINI KAYNAŞTIRAN İFTAR SOFRASI
            İftar yemeğinde yaptığı konuşmada Hopa TSO Başkanı Osman Akyürek önceki yıllarda da zaman zaman düzenledikleri iftar yemeğinin bundan sonra geleneksel hale getireceklerini ve her Ramazan Bayramının son haftasında bu iftar yemeklerini vereceklerini ifade ederek davetlerine ilgi gösterip İftar yemeğine katılan herkese yönetim kurulu ve oda meclisi adına teşekkür etti.

   Akyürek iftar yemeğinin kaynaşma, birlik ve beraberliğin ortaya çıktığı bir olgu olduğunu söyledi." Bu Ramazan bayramında kardeşlik duyguları en üst düzeye çıktı. Çoğumuz bu Ramazan bayramında evlerimizden çok, katıldığımız davetlerde iftarımızı açtık. Teşriflerinizden dolayı hepiniz hoş geldiniz" dedi.

   İftar yemeğinde Hopa TSO’nun en uzun süreli ve en yaşlı üyesi olan Fevzi Altunsoy’a da bir teşekkür plaketi verildi. Kemalpaşa Belediye Başkanı Yalçın Emiralioğlu tarafından verilen plaket sunumunda Emiralioğlu Altunsoy’a hizmetlerinden ve uzun süreli oda üyeliği için teşekkür ederek uzun ömürler diledi.

   Hopa TSO olarak verilen İftar yemeği Hopa’da verilen kalabalık iftar soflarından birini oluşturdu. İftar sofrası çok farklı kesimleri bir araya getirdi.  Candan ve dost sohbetler ile devam eden iftar sofrasından katılımcılar Hopa TSO başkan ve yöneticilerine teşekkür ederek salondan ayrıldılar.

Kaynak: www.hopa.gen.tr1032 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Saat
Üyelik Girişi
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.75606.7831
Euro7.42477.4544

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi 

 

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri