BAŞKAN

Ergül AKÇİÇEK

KEMALPAŞA
Belediye Başkanı

 

Site Haritası
Takvim
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam15
Toplam Ziyaret418356

Hopa’da makamında kurşunlara hedef olan Başkan Turan Kasımoğlu’na Hopa Belediyesi önünde düzenlenen basın açıklaması ile destek olundu

 Hopa Belediye Başkanı Turan Kasımoğlu’nun makamında görev başında iken silahlı saldırıya maruz kalarak yaralanması, Hopa Belediyesi önünde düzenlenen toplantı ile protesto edildi.

Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, Artvin CHP İl Başkanı Selim Bilgin ve İl yönetimi, Ardanuç, Şavşat, Murgul, Kemalpaşa Belediye Başkanları ve tüm İlçe başkanları ile Hopalılar ve Belediye çalışanlarının katıldığı toplantıda saldırı kınanarak başkana geçmiş olsun mesajı iletildi.

Hopa CHP İlçe başkanı Fehmi Ustabaş yaptığı konuşmada dostları Hopa’da bu üzüntülü günlerinde yanlarında görmekten mutluluk duyduklarını ifade ederek teşekkür etti.

         Daha sonra Belediye Başkan vekili Hakan Gül bir konuşma yaptı. Gül konuşmasında şunları söyledi  “Hopa Belediyesi tarihinde görülmemiş bir çalışma ile tüm Türkiye’nin gıpta ile konuştuğu bir ilçeydi. Maalesef şimdi yine Hopa Belediyesi tarihinde görülmemiş bir hain saldırı ile konuşuluyor.

 Biz sadece şunu söylemek istiyoruz ki Turan Kasımoğlu’na çok şey yakıştırdılar. “ Irkçı” dediler.  Ama hepsi Hopa’nın siyası rantını yemenin peşindeki küçük insanların dedikodularından ibaretti.

Turan Kasımoğlu’nun tek derdi Hopa Belediyesinin gelirlerini ve mülklerini artırarak Hopa halkına nasıl daha fazla hizmet için neler yapabilirim olmuştur.                                                                      Belediye üzerinde rant elde etme dönemi Turan Kasımoğlu ile kapanmıştır. Hatta öyle keskin çizgilerle kapanmış ki kurşunlara bile hedef olmuştur.

 Turan Kasıoğlu’nun mantığı Hopa Belediyesi’nin mülkü ve gelirleri kutsaldır ve bunda tüm Hopa halkının hakkı vardır. Kişiye ve kişilere her ne olursa olsun peşkeş çekilemez. İşte bu yüzdendir ki bu çirkin olay sadece Başkan Turan Kasımoğlu’na değil Tüm Hopa halkına sıkılmış bir kurşundur

Olayı nefretle kınıyor ve Başkanımız Turan Kasımoğlu’na acil şifalar diliyoruz”

Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan’da Ankara ve Mecliste yoğun çalışma temposu olmasına rağmen böyle üzücü bir olayı duyar duymaz Hopa’ya koşarak geldiğini ifade ederek Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun ve tüm milletvekillerinin başkana ve Hopa’ya geçmiş olsun mesajlarını getirdiğini ifade etti. Bayraktutan “İlk önce Rize valimize ve Rize Sağlık İl müdürümüze teşekkür ediyorum. Olayın ardından kendilerini aradım. Sayın Başkan Rize’ye daha gelmeden hastanede tüm hazırlıklar tamamlanmıştı. Artvin Valimize, Hopa Kaymakamımıza teşekkür ediyorum. Biz CHP olarak devletin makamlarında oturanların Devlet adamlarını görmek istiyoruz. Bu arada hastanede Profesör doktorlarımızdan hemşirelerimize kadar fedakârca çaba gösteren tüm personele de ailesi ve Hopa halkı adına teşekkür ediyorum.

 Sevgili Hopalılar bu saldırı basit bir saldırı değildir. Bu kurşunlar ne CHP’ye, nede Turan Kasımoğlu’na sıkılmıştır, bu kurşunlar Hopa halkına sıkılmıştır. Ama bilinsinki bizleri bu kurşunlarda yolumuzdan döndüremeyecektir. Biz eğilmeyeceğiz. Turan başkan da eğilmeyenlerden biridir. Turan başkanın hayatında ara renkler yoktur. Siyah ve beyaz vardır. Milletvekili seçildiğimde kendime dedim ki Milletvekilliğim süresince Turan başkana bir şey söylemeyeceğim.  Çünkü Turan başkanı doğrularından ben bile vazgeçiremeyeceğimi biliyordum. Hepinize ve hepimize geçmiş olsun diyorum. Bu yoğun tempoda Turan başkanın ve Hopa’nın yanında olmak istedim. Koşarak geldim. Turan başkanla tüm CHP’liler gurur duyuyor, Hopa’da gurur duyuyor. Bu acıyı unutmayalım ve böylesi üzüntüleri bir daha da yaşamayalım istiyorum.

Buraya gelmeden önce Turan başkana Yalçın Emiralioğlu ile uğradık. Morali yerinde. Hepinize selamı var. Bir hafta kadar kontrol altında tutulacak. Bu bilgiyi de vermek istedim. Tekrar geçmiş olsun” diye konuştu.1489 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Saat
Üyelik Girişi
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.92525.9489
Euro6.56776.5940

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi 

 

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri