BAŞKAN

Ergül AKÇİÇEK

KEMALPAŞA
Belediye Başkanı

 

Site Haritası
Takvim
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam52
Toplam Ziyaret437729

TÜRKİYE’NİN KADIN PROFİLİNİ ORTAYA ÇIKARMAYI HEDEFLEDİK

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Hilal Dokuzcan çalışmalar hakkında şu bilgiyi verdi.

 TÜRKİYE’NİN KADIN PROFİLİNİ ORTAYA ÇIKARMAYI HEDEFLEDİK

 “CHP Kadın Kolları yerel seçim hazırlıkları kapsamında Ankara da yaptığı İl başkanları eşgüdüm toplantısının ardından, örgütsel çalışmalarını tamamlamak ortak hedef, ortak söz ve ortak eylemlere ilişkin dil birliği oluşturmak, Türkiye’nin kadın profilini çıkarmak, bölgesel sorunlar ve çözüm önerilerine ulaşmak ve yöre halkıyla buluşmak amacıyla 7 ayda 7 bölge çalışmasına Karadeniz bölgesi ile başlıyor. 19-20 Eylül de Ordu başlayan program 7 ayda ANA-dolunun her köşesine ulaşmayı hedeflemekte. İlk etapta Ordu-Giresun-Trabzon-Rize-Artvin-Bayburt ve Gümüşhane ile başlayan programımız Kars-Ardahan ve Iğdır ile devam edecektir..

 KADININ SESİNİ PAYLAŞMAK İSTEDİK

          Çalışmamız boyunca ana vurgumuz kadının sesini çoğaltmak ve bu sesi paylaşmak olacak. Yaşadığımız tüm olumsuzluklara karşı umudu inancı ve güveni örgütlemek birincil görevimiz. Ülkemizin her şeyden çok birliğe ve bütünlüğe, sevgiye ve saygıya ihtiyacı var. Daha mutlu daha huzurlu bir hayat için tek ses tek güç olmaya ihtiyacı var. Başarabiliriz. Bu güç kadınlardan gelecek. ANA-dolu’nun kadınlarından. 
           Siyasetin kadın gücüne ihtiyacı var. Haydi, kadınlar Barış-Bolluk-Bereket için siyasete.

 BAŞBAKAN ERDOĞAN’IN KÖYÜNE DE UĞRADILAR

           Bayburt’ tan sonra Trabzon’a döndük, Sürmene ilçesinde çevre ilçeler ile beraber toplantı yaptık, sonra Rize il binasında örgütle, ilçe kadın kolları ile buluşup çay konulu sunumlarını  dinledik, Başbakanın köyü Güneysu da  anonslar yapıldı, Yerel de sivil toplum örgütlerini ziyaret ettik, sonrasında Arhavi ilçe başkanlığında  buluştuk, Hopa ilçesi örgütünün coşkulu karşılaması ile başladı, Hopa da Kemalpaşa belde örgütünü ziyaret ettikten sonra  Metin lokumcunun kabri ziyaret edildi sonrasında evine gidildi, Halk evleri ve HES büroları ziyaret ettik, Artvin İl örgütü binasında buluşup  2 günlük çalışma programına başladık” açıklaması yaptı.1393 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Saat
Üyelik Girişi
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.52927.5593
Euro8.92328.9590

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi 

 

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri