BAŞKAN

Ergül AKÇİÇEK

KEMALPAŞA
Belediye Başkanı

 

Site Haritası
Takvim
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam127
Toplam Ziyaret428709
Belediye Başkanı Yalçın EMİRALİOĞLU’ na veda yemeği.
   Kemalpaşa Belediye Başkanı Yalçın EMİRALİOĞLU Personeli  ile akşam yemeğinde bir araya geldiler. Yemeğe Artvin eski Milletvekili sayın  Metin ARİFAĞAOĞLU’ da misafir olarak katıldı.
 
   Belediye Personel Müdürü Ömer (Cengiz) YAĞCI tarafından yapılan gecenin anlam ve önemini belirten konuşmasında ; "2004 - 2014 tarihleri arasında Belediye Başkanımızla Yerel Hizmetler Alt ve Üst yapı çalışmalarında güzel şeyler yapmaya çalıştık. Projeleri beraber ürettik ve beraber uygulamaya geçtik. Çalışmalarımız uyum içerisinde geçti. bazen sevindik, bazen üzüldük ama hep Kamu adına çalışmayı hedefledik. Bu yüzden Beldemizde hep başarıyı yakaladık." dedi     Ayrıca "   Başkanımızın çalışıma süresi tamamlandıktan sonra tekrar kendisinin yanımızda yer alacağı düşüncesiyle kendisine bütün çalışanlarımız adına teşekkür eder, saygı ve minnetlerimizi sunarım.

    Bu vesile ile Belediyenin kuruluşundan günümüze kadar görev yapan Başkanlarımızı saygı ile anıyoruz." Diyerek konuşmasını tamamladı.   
 
   Başkan Yalçın EMİRALİOĞLU da konuşmasında "bu anlamlı geceden dolayı çalışma arkadaşlarına teşekkür ederek  Belediye Başkanlığı görev süresi zarfında belde adına yapılan Hizmet çalışmalarımızda gece, gündüz demeden zamanı gözetmeksizin göstermiş olduğunuz gayretten dolayı  sizlere en samimi duygularımla teşekkür eder, saygı, sevgi ve şükranlarımı sunarım." dedi  
2234 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Saat
Üyelik Girişi
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.78466.8118
Euro7.46857.4984

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi 

 

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri