BAŞKAN

Ergül AKÇİÇEK

KEMALPAŞA
Belediye Başkanı

 

Site Haritası
Takvim
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam127
Toplam Ziyaret428709
GENÇ ATLETİMİZ EMRE ÇELİK TÜRKİYE ŞAMPİYONU

    1-2 Mayıs tarihlerinde Trabzon’da düzenlenen Liseli Gençler Puanlı Atletizm Grup Şampiyonasına katılan Hopalı atletlerimizden Emre Çelik disk atmada birinci, bayanlar disk atma dalında Özge Yılmaz birinci, cirit atma dalında Esra Gaz birinci, gülle atma dalında Nejla Kakşi üçüncü olmuşlardır.

  Aynı ekiple Trabzon’dan Bursa’ya giden atletlerimiz 5-6 Mayıs tarihlerinde Nurullah İvak Atmalar Türkiye Şampiyonasına katıldılar. Yıldız erkekler Disk atma dalında yarışan atletimiz Emre Çelik 51.39 m. ile birinci, ikinci 51.33 m. ile Bursa bölgesi atletlerinde Yunus Yalçınkaya, üçüncü ise 48.02 m. ile yine Bursa bölgesi atletlerinden Mustafa Bulut olmuşlardır. Yıldız bayanlar cirit atma dalında yarışan rekortmen atletimiz Esra Gaz 49.20 m. ile birinci, ikinciliği Trabzon bölgesi atletlerinden 44.95 m. ile İrem Kum, üçüncülüğü ise 43.28 m. ile İzmir bölgesi atletlerinden Çilem Sağlık olmuşlardır. Genç bayanlar disk atma dalında yarışan atletimiz Özge Yılmaz 43.28 m. ile üçüncü olmuştur. Yıldızlar gülle atma dalında yarışan atletimiz Nejla Kakşi 11.04 m. ile beşinci olmuştur.

    Böylesine güzel haberleri halkımızla paylaşmak, Hopalı gençlerimizin başarılarını ulusal ve uluslar arası alanda duymak bizleri son derece mutlu etmekte. Milli takım hocamız Servet Kural’ı ve genç atletlerimizi yürekten kutluyoruz. Önümüzdeki günlerde hangi müjdeli haberleri duyacağımızı sabırsızlıkla bekliyoruz. Yolunuz açık olsun.

Haber: Yalçın KÖKSAL

 

  
2521 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Saat
Üyelik Girişi
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.78466.8118
Euro7.46857.4984

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi 

 

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri