BAŞKAN

Ergül AKÇİÇEK

KEMALPAŞA
Belediye Başkanı

 

Site Haritası
Takvim
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam66
Toplam Ziyaret454067
BELDEMİZ HALKINA MÜJDELİ HABER
 
   Kemalpaşamız için hayal olan gerçek oldu beldenin alt yapı sorunu tamamen çözüldü.

   İller Bankası Genel Müdürlüğünden gelen ekip ihale edilen derin deniz deşarjı sistemini muteahhit’  e yer teslimi yapılarak 580 günlük yapım süreci resmen başlamış oldu.

       Kemalpaşa belediyesi alt yapı çalışmalarının son aşamasına geldi. Belediye , beldedeki tüm alt yapıları yenilerken keşif bedeli  4 milyon TL ‘lik ihaleyi de sonlandırarak derin deniz deşarj ihalesini vermiş oludu. Artvin de bir çok belediyenin hayalı olan ve alt yapı sorununu tamamen ortadan kaldıran proje yaklaşık olarak 580 gün süreceği belirtildi. Beldede kanalizasyon hatlarıyla toplanan Atık sular arıtılarak denizin yaklaşık 1100 metre ileriye  gönderilerek 40 metre derinliğe bırakılacak.  Kemalpaşa belediye başkanı Yalçın EMİRALİOĞLU’ nun uzun süredir üstünde çalıştığı alt  yapı ve derin deniz deşarjı sonunda gerçekleşti .  Belde  deniz  sahilinin ve genel  çevrenin kirliliğini önlenmesi  için planlanan   İnşaatı tamamlanması ile birlikte birlikte  artık daha rahat ve temiz bir ortam sunmuş olacaktır. Çevre ve şehircilik bakanlığı ile  Kültür ve Turizm Bakanlığı destekli olan proje Kemalpaşa’da son 50 yılın alt yapı sorununu tamamen ortadan kaldırması bekleniyor.

      Kemalpaşa belediye başkanı Yalcın EMİRALİOĞLU halkımıza müjdeli haberi verebilirim. Uzun zamandır üstünde çalıştık çok yorulduk. Ankara’ nın yollarını aşındırdık ve sonunda bu müjdeli haberi aldık çok sevinçliyim beldeme kalıcı bir tesis yaparak çevreye düzenli bir yaşam koşulu sunuyorum emin olunki bir çok belediye başkanının hayalini gerçekleştirdik açılışı yaptığımız anda daha çok mutlu olacağım. Kemalpaşa halkı her şeyin en iyisine laiktir elimden geldiği kadarıyla hizmetlerime sınır ve hız tanımadan devam ediyorum edeceğimde.

      Bu vesile ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığına  Kemalpaşa halkı adına teşekkürlerimi sunarak şükran duygularımı iletiyorum.

         Altyapı da emeği geçen büyükten küçüğe herkese de teşekkür eder, Halkımıza saygılarımı sunarım. dedi.

Haber : Cengiz.  
2338 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Saat
Üyelik Girişi
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.05188.0840
Euro9.64579.6843

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi 

 

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri