BAŞKAN

Ergül AKÇİÇEK

KEMALPAŞA
Belediye Başkanı

 

Site Haritası
Takvim
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret428122

BELDEMİZ HALKINA DUYURU

BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN

 

 

KEMALPAŞA HALKINA DUYURULUR

 

YAŞ ÇAY KAMPANYASININ BAŞLAMASIYLA BİRLİKTE  ,  BELDEMİZDE YAŞ ÇAY İŞLEYEN ÇAYKUR ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜNCE   KONTENJAN UYGULANMIŞ VE BU DURUMA KEMALPAŞA  HALKININ TEPKİ GÖSTERMESİ ÜZERİNE  ,  KONTENJAN UYGULAMASININ NEDENİNİN  ÇAY FABRİKASININ İŞLETME KAPASİTESİNİN ARTTIRILMASINA BELEDİYEMİZCE RUHSAT VERİLMEDİĞİ  SÖYLEMLERİ YAYILMIŞTIR.

 

 ÇAY – KUR GENEL MÜDÜRLÜĞÜNCE BELEDİYEMİZDEN ÇAY FABRİKASININ YAŞ ÇAY İŞLETME KAPASİTESİNİN ARTIRILMASI İLE İLGİLİ HER HANGİ BİR MÜRACAATI OLMAMIŞ OLUP , YAPILAN MÜRACAAT ÖZEL BİR FİRMANIN KATI YAKITTAN ELEKTRİK ENERJİSİ ÜRETİP , ÜRETİLEN ENERJİNİN  FABRİKAYA  SATIŞI İLE İLGİLİDİR. ÇAYKUR GENEL MÜDÜRLÜĞÜNCE MEVCUT ÇAY FABRİKASI ALANI İÇERİSİNDE YAPTIRACAĞI TESİSİN AYNISI  ARHAVİ  VE HOPA ÇAY FABRİKALARINDADA YAPMIŞ OLUP , ARHAVİ VE HOPA ÇAY FABRİKALARININ YAŞ ÇAY İŞLETME KAPASİTELERİ ARTTIRILMAMIŞTIR. ARHAVİ VE HOPADA YAPILAN ÜNİTELERDEN DOLAYI ÇEVRE KİRLİLİĞİ OLUŞMUŞ VE HALK ARASINDA BU DURUMA BÜYÜK TEPKİ GÖSTERİLMEKTEDİR.

KIYI KANUNUNDAN DOLAYI BELDEMİZ ÇAY FABRİKASI ALANINDA HERHANGİ BİR İLAVE TESİS YAPILAMAYACAĞI DA AŞİKARDIR. ÇAYKUR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BU DURUMU BİLMELERİNE RAĞMEN BU OLAYA SIĞINMALARI ACİZLİKLERİNİN BİR İFADESİDİR.

 HAL BÖYLE İKEN  , ÇAYKUR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KENDİ BASİRETSİZ VE BECERİKSİZLİKLERİRİNİ ÖRTMEK AMACIYLA BELEDİYEMİZE  İFTİRA DOLU BEYANLARDA BULUNMUŞLARDIR.

         KARADENİZ BÖLGESİNDE DEV BİR KURULUŞ OLAN ÇAY-KUR’UN BU TÜR YALANLARA SIĞINARAK YÖNETİM ZAAFİYETLERİNİ ÖRTMEYE ÇALIŞMALARINI ESEFLE KARŞILYOR VE BU DURUMU HALKIMIZIN TAKDİRLERİNE SUNUYORUZ.

                                                                   YALÇIN EMİRALİOĞLU                                      BELEDİYE BAŞKANI

 

                                                                    

 

        

 

 

 1839 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Saat
Üyelik Girişi
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.78706.8142
Euro7.40137.4310

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi 

 

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri